Toprağın Yeşile İnsanın Yemeğe Doyduğu Yer - Mengen Paylaşım Portalı'a Hoşgeldiniz.  [ Giriş | Kayıt ]
Site İçi Arama:  

Bu site "Toprağın Yeşile İnsanın Yemeğe Doyduğu Yer" sloganı ile hizmet vermeye devam eden MENGEN.GEN.TR ve Foto VARLIK ekibinin Mengen'e armağan ettiği büyük bir arşivdir.
2005-2013 yılları arasındaki haberler, içerikler, röportajlar, araştırmalar ve tarihe iz bırakanlar gibi birçok bilgi ve belgeyi içermektedir.
WWW.MENGENARSIV.COM
2005-2013

DERİ ÜRÜNLERİNİN 8.SERGİSİ MENGEN’DE AÇILDI Bu sayfayı yazdırmak için tıklayınız Bu içeriği arkadaşınıza gönderin

AİBÜ Gerede Meslek Yüksek Okulu Deri Ürünleri  Mengen’de sergileniyor


         A.İ.B.Ü. Gerede Meslek Yüksekokulu Ayakkabı Tasarım ve Üretimi Programı öğrencilerinin yaptığı Deri Ürünleri Sergisi Üniversitenin  Kuruluşunun 20.Yılı Etkinlikleri çerçevesinde düzenleniyor.Bolu İli ve ilçelerinde açılan serginin 8. ve sonuncusu Mengen’de açıldı.Kızılay salonunda açılan Sergiye Mengen Belediye Başkanı Osman ERARSLAN, Mengen Milli Eğitim Müdürü Mehmet BALCI, Gerede Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd.Doç.Dr. Nürettin AKÇAKALE, Öğretim Görevlisi Semra BOZDOĞAN, Öğr.Gör. Hatice SOMÇAĞ, Mengen Meslek Yüksek Okulu Öğretim Görevlisi Ali Kemal KEMER,Yüksek Okul Sekreteri Seyit ORAL ve öğrenciler katıldılar.Öğrencilerin el emeği ve becerilerinden oluşan sergi bir hafta süresince açık kalacak ve ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.
      Sergideki ürünler deri süsleme teknikleri, güzel sanatlar ve ayakkabı üretimine yönelik derslerde oluşturulmuş, öğrencilerimizin el emekleri Mengen halkıyla paylaşılmak istenmiştir açıklaması yapıldı.

 

 

 

 

Yazan: Admin - Tarih: 21.11.2012 - Okunma Sayısı: 1721 Bu sayfayı yazdırmak için tıklayınız Bu içeriği arkadaşınıza gönderin

Bu içeriği arkadaşınıza gönderin
Adınız Soyadınız:
E-Mail:
Arkadaşınızın E-Maili:
Mesajınız:

Yorum yazmak ister misiniz? Sadece üyelerimiz haberlere yorum yazabilmektedir.

Mengen Yöresel Oyun Havaları MP3, Audio ve Mengen Köy Düğünlerini Foto VARLIK'ta bulabilirsiniz ..
0 374 356 12 65 - 0 537 304 76 84